Технічний паспорт на будинок чи квартиру

Згідно з інструкцією про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна техпаспорта в Україні бувають декількох видів (на квартири, будинки, садові будинки, гаражі, нежитлові приміщення і т.д.)

Техпаспорт на квартиру, будинок або нежитлове приміщення являє собою інформаційний документ, що містить характеристики об'єкта нерухомості. До характеристик об'єкта нерухомості відносяться: розташування, площа земельної ділянки, загальна площа, поверховість, інформація про фундамент, стінах, покрівлі тощо.

Одеське БТІ займається широким спектром питань і допомагає клієнтам вирішити проблеми, пов'язані з оформленням та отриманням документації.

Наші фахівці допоможуть отримати технічний паспорт на 1-х, 2-х, 3-х квартири, гараж, машиномісце, підсобку, горище, нежитлові приміщення до 100м., До 500м., Понад 500м.

Послуги
 • 1 Технічна інвентаризація

  Слова чиновника о том, что ваше самовольно
  возведенное строение или пристройка подлежит
  сносу в самом ближайшем времени
   - вовсе не приговор.

 • 2 Проектування

  ПП «Одеське БТІ» володіє сучасним досвідом якісного проектування об'єктів різної складності і призначення.

 • 3 Землевпорядні роботи

  Наша компанія надає геодезичні, землевпорядні та юридичні послуги при оформленні прав на землю та нерухомість.

 • 4 Реєстрація права

  Державній реєстрації підлягають право власності та інші речові права на нерухоме майно

 • 5 Оцінка

  Потрібна грамотна експертна оцінка нерухомості та земельних ділянок для угоди, приватизації або вирішення спорів щодо майна?

 • 6 Юридична консультація

  У 21 столітті переважають грошові відносини і часом відстояти свою точку зору без участі представників закону практично неможливо.

 • 7 Дозвільні документи на проведення будівельних робіт

  Слова чиновника про те, що ваша самовільно зведену будівлю або прибудова підлягає знесенню в самому найближчому часі - зовсім не вирок.

Якщо у Вас з"явилися питання, ми з радістю відповімо на них